Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Měna :

Neymar na střeše hraje fotbalový záběr

Poté, co barbarský fotbalový tým skončil sezónu 2016-2017, začal Neymar také svou vlastní dovolenou. Neymarův prázdninový život je bohatý a pestrý, přišel do Spojených států s pilotem F1 Lewisem Hamiltonem, scéna sledovala finále NBA na domácím bojovníku proti hře Cavaliers a po zápase s Durantovou fotkou. Tam jsou Levné fotbalové dresy v našem on-line obchodu, fanoušci se snaží kupovat! V nedávných dnech se Neymar také zúčastnil slavné americké talk show, na střeše budovy ukázal své vynikající dovednosti, bude hrát fotbal z vrcholu budovy na opačné střeše cíle.

Samozřejmě, vedle bitvy o rozumu s Jimmym Kimmelem, fotbalová hvězda Neymar se také dobrovolně přizpůsobila vlastním fotbalovým dovednostem.Fotbalové Dresy Neymar levně si zasloužíš, máme v našem obchodě se slevou mnoho. Samozřejmě, ve studiu Neymar nedokázal ukázat svou vynikající dovednost, takže se rozhodl vystupovat venku. Neymar si vybral budovu a vystoupil na střeše a chtěl natočit fotbal na cíl v opačném objektu, přes velkou silnici mezi dvěma budovami, asi 60 metrů širokou. Nejen to, že brankář bránil branku. Záběr fotbalu musí být proveden na vrcholu budovy, takže Neymar také musí zvážit vliv rychlosti větru.

Neymar v prvních dvou výstřelech, fotbal zasáhl předmět mimo branku. Třetý čas, kdy byl ve fotbale, byl pozornost Neymaru velmi koncentrovaná, běh a výstřel, fotbal v opačné střeše se odrazil zpět do levého rohu branky, brankář je velmi amatérský, ačkoli je rozsudek nezaměnitelný, Ale on je také na tento skákací fotbal bezmocný. Po úspěchu fotbalového záběru se Neymar obrátil k fotoaparátu a zvedl ruce k oslavě. Koupit Fotbalové Dresy Neymar levně a blahopřejeme mu k jeho úspěšnému vystoupení.